KONST / Litografier / Färglitografi 13603093
nr 1360 3093
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gamla Stan. Signerad, numrerad 100/280. Motivet: 44x31 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:10:20
250 kr
300 kr
400 kr